Ведучий Андрій Джеджула розповів про маленький нюанс судової справи з колишньою дружиною - Новини Ю

Ведучий Андрій Джеджула розповів про маленький нюанс судової справи з колишньою дружиною

01.06.2022   17:20    652

Відомий шоумен Андрій Джеджула подав в суд на колишню дружину, та розповів про маленький нюанс

Про це актор та ведучий розповів у програмі “Зірковий шлях”.

Андрій Джеджула, фото: Instagram

Як відомо, Андрій Джджула подав позов до суду на колишню дружину Юлію Леус. Андрій зауважив, що дуже багато неприємних речей про нього було сказано Юлією, це вплинуло на його репутацію, він втратив корпоративних клієнтів.

“Я мільйон разів казав, що треба завершувати з ситуацією, коли ти кажеш неправду, в мене є своя точка зору до того”, – сказав Джеджула

Тому, Андрій має позов до суду на колишню дружину. Його ціна 1 гривня. Крім того, це було ще до війни, влітку, судом це все довго розглядається, додав він.В момент “розбірок” з Юлією, Андрій попереджав колишню, що буде позов на захист честі та гідності. Крім того, Ведучий самостійно сплачує всі внески – на суд, адвокатів.

Проте, він зауважив, що у судовій справі є маленький нюанс: якщо буде доведено, що сказане неправда, Юлії потрібно буде спростувати всі свої слова, які нашкодили честі, гідності та репутації ведучого.

Крім того, Андрій сказав, що вже й забув про цю справу. З його слів, є адвокат, який цим займається, а також зараз не всі суди працюють.Adblock
detector