В Австралії чоловік прогнав крокодила за допомогою сковорідки: відео - Новини Ю

В Австралії чоловік прогнав крокодила за допомогою сковорідки: відео

23.06.2022   14:00    4479

Власник туристичного комплексу Goat Island Lodge, розташованого на березі Аделаїди на півночі Австралії, звик до сусідства великих рептилій. Але тільки до того часу, поки вони знають своє місце.

Недавня вилазка гребнистого крокодила на прізвисько Фред, який живе в одному з віддалених куточків володінь Кая Хансена, закінчилася для рептилії невдало.


Тварина наблизилася до вертолітного майданчика, на якому в той момент перебував сам готельєр. Хансен миттєво відреагував, схопивши сковорідку і завдавши нею кілька влучних ударів по носу Фреда. Після цього гребнистий крокодил вирушив за місцем проживання — у рів, щоб дочекатися зоозахисників, які вирішили забрати тварину з насидженого місця.

Сам готельєр не переживає із цього приводу. Береги, що кишать крокодилами, — родзинка його комплексу, але Фред був більший за інших особин і почав цікавитися місцями загального користування замість того, щоб сидіти в рові та розважати глядачів.

До того ж, Кай Хансен є щасливим власником ручного крокодила на ім’я Кейсі, яка, за відсутності Фреда, почуватиметься вільніше.Adblock
detector