Удар РФ по Кременчуку: стало відомо, чому люди не встигли вийти із торгового центру (Відео) - Новини Ю

Удар РФ по Кременчуку: стало відомо, чому люди не встигли вийти із торгового центру (Відео)

28.06.2022   13:37    2891


7days-ua.com

Фото – ДСНСУ

Ракетного удару по торговому центру Кременчука о 15 годині 50 хвилин 27 червня російські літаки завдали із Курської області Росії. За 7 хвилин ці ракети вже влучили в магазин, з якого за 7 хвилин від початку повітряної тривоги встигли вийти не всі люди.

Про близькість точки запуску ракет до їх цілі як причину великої кількості загиблих і травмованих в “Асторі” повідомив під час брифінгу в Кременчуці в день трагедії глава МВС України Денис Монастирський.
“Постріл був здійснений з території Російської Федерації, з Курської області. Тому час дольоту ракети був незначний”, – сказав Монастирський.

Відразу після влучання російських ракет у “Амсторі” спалахнула пожежа. За даними ДСНСУ, вогонь охопив всі 10 тисяч 300 квадратних метрів торгового центру. Локалізувати пожежу рятувальникам вдалося лише через 9 годин – на початку нинішньої доби.

Як повідомляє “Еспресо” з місця події, наразі відомо про 59 постраждалих і 18 загиблих внаслідок ракетного удару по торговому центру Кременчука. Рятувальники продовжують розбирати завали в рамках пошуково-рятувальної операції.
Більше подробиць – у повній версії брифінгу глави МВС України та в сюжеті “Еспресо“.Adblock
detector