У Потапа в Іспанії виникли проблеми зі здоров’ям - Новини Ю

У Потапа в Іспанії виникли проблеми зі здоров’ям

23.06.2022   18:00    2483

Український співак Потап мав виступати у Мадриді з іншими нашими артистами на благодійному концерті, але у нього виникли проблеми зі здоров’ям.

Продюсер розповів, що застудив лицьовий нерв.


Попри те, що Потап не зміг виконати свої пісні, він пройшовся серед глядачів із картонною коробкою, робив з усіма фото та збирав кошти на допомогу Україні.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.
 

«Не дивлячись на те, що застудив нерв на обличчі і не міг видати 1000% як виконавець — не розгубився! І вийшов збирати кошти для України прямо до людей! Окрім цифрових донатів співвітчизники віддали сьогодні 10.000€ які я назбирав у картонну коробочку з нашим. Для мене це було надважливо, не сказавши ні слова на сцені, зробити те, що повинен робити український артист сьогодні — підтримати Наших людей морально і передати все до цента, на допомогу Україні, побачити рідні очі і з кожним зробити фото!» — зазначив артист.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!Adblock
detector