У Монако помітили один із найдорожчих позашляховиків на українських номерах - Новини Ю

У Монако помітили один із найдорожчих позашляховиків на українських номерах

24.06.2022   16:42    911

 

 

З початку війни за кордоном з’явилося чимало розкішних авто на українських номерах. Більше того, деякі з них були зареєстровані напередодні чи вже у період війни, але помічені в Європі. З-поміж них варто згадати суперкар McLaren у Вроцлаві та Ferrari SF90 у Варшаві за $1 мільйон, що належить українському айтішніку.

Наразі ж мова йде про надпотужний Brabus 700 Widestar Mercedes-AMG G 63 вартістю близько $400 тисяч, який був помічений у Монако. Як видно по номерах, позашляховик має харківську реєстрацію та «видатний» номерний знак (у сенсі числового поєднання).
Нагадаємо, Гелендваген Брабус 700 розвиває 700 кінських сил і спроможний розганятися до першої сотні за 4,3 секунди! Максимальна швидкість становить 240 км на годину. Як для брутального позашляховика з аеродинамікою цегли, дуже вражаючі характеристики. Але є в Україні і більш дорогі та потужні Гелики. З-поміж них Brabus 900 Rocket Edition G Wagon за 600 тисяч євро (таких було випущено всього 25 штук!) та Brabus G800, як у олігарха Ярославського.

topgir.com.uaAdblock
detector