«Так, ну а за кілограм слівок-лєнівок?». Реакція українців на те, як Петру Порошенку все ж вдалося залишити Україну - Новини Ю

«Так, ну а за кілограм слівок-лєнівок?». Реакція українців на те, як Петру Порошенку все ж вдалося залишити Україну

02.06.2022   10:00    617

У понеділок, 30 травня, експрезидент Петро Порошенко виїхав із країни на саміт Європейської народної партії до Роттердама. До цього 28 травня прикордонники у виїзді йому двічі відмовили. Підставою для цього була проблема з підтвердженням дійсності дозвільного документа на виїзд з України. У Мережі вже з’явилася купа мемів та смішних відео про спроби п’ятого президента виїхати за кордон, а НВ зібрало найкращі з них.

Про те, що Порошенка знову не випустили за кордон, повідомили представники партії ЄС. За їхніми словами, прикордонники «не намагалися вивчити ситуацію» та заявили, що в нього «немає підстав для виїзду за кордон».

Оточення Порошенка звинуватило владу в «політичному замовленні», додавши, що прикордонники не мали жодних підстав відмовляти у виїзді політику, оскільки він як нардеп не є військовозобов’язаним та має на руках документи про робоче відрядження.

Але як зупинити українців, які вже почали жартувати про це? Ніяк. Тому от трохи мемів. Знайшли ще один аргумент для виїзду Порошенка, але його також виявилося недостатньо для перших двох разів.Шалена Бджілка марки Roshen на полицях всіх магазинів світу. Цей законопроєкт був ще за каденції сивочолого гетьмана.

А міг заховатися в новорічних подарунках серед цукерок.

Експрезидент не здався — і ти не здавайся. Врешті, все у світі можливо, навіть виїхати за кордон.

Ще трішки мотивації.

nv.uaAdblock
detector