Снєгирьов назвав зброю, здатну кардинально переломити хід війни РФ проти України на користь ЗСУ (Відео) - Новини Ю

Снєгирьов назвав зброю, здатну кардинально переломити хід війни РФ проти України на користь ЗСУ (Відео)

01.06.2022   00:39    806


7days-ua.com

Дмитро Снєгирьов. Фото з відкритих джерел

Американські реактивні системи залпового вогню MLRS M270 можуть змінити хід війни на користь України, бо ЗСУ з такою зброєю зможуть знищувати війська РФ з великої відстані.

Про це співголова ГІ “Права Справа” Дмитро Снєгирьов заявив в ефірі 24 Каналу.

“Теперішній характер війни – це ствольна артилерія і системи реактивного залпового вогню. Росіяни зараз наразі беруть створенням чисельної переваги з коефіцієнтом 1 до 7-ми, 1 до 10-ти. Якщо відпрацює система MLRS з дальністю до 100 кілометрів, то, відповідно, ні про яку чисельну перевагу в живій силі вже мова не йтиме. Ми отримаємо перевагу в технологіях”, – наголосив Снєгирьов.
Експерт зауважив, що системи MLRS мають різну дальність ураження цілі аж до 300 кілометрів. Навіть якщо ЗСУ отримає від США M270 з радіусом ураження у сотню кілометрів, цієї дальності стрільби вистачить, щоб суттєво перевершити дальність стрільби ворожих “Градів” та “Смерчів” і взяти під вогневий контроль тили російських військ.

“І 100 кілометрів достатньо для того, щоб кардинально змінити хід військового протистояння. І ось чому. Російська РСЗВ “Смерч” працює максимум на 70 кілометрів, БМ-21 “Град” – там дальність ураження до 25-ти кілометрів. А тепер уявіть, що Україна отримує систему реактивного залпового вогню з дальністю 100 кілометрів. Відповідно, оперативні тили російського угруповання військ опиняються в зоні вогневого ураження”, – підкреслив Дмитро Снєгирьов.
Більше – у прямій мові військового експерта Дмитра Снєгирьова у відео 24 Каналу.Adblock
detector