Слава Камінська випустила гнів на волю і описала своє ставлення до жителів сусідньої країни - Новини Ю

Слава Камінська випустила гнів на волю і описала своє ставлення до жителів сусідньої країни

29.06.2022   10:35    1052

Відома співачка, колишня учасниця групи “НеАнгели” Слава Камінська не змогла стримати емоцій і висловилася на адресу росіян, які не перестають вбивати мирних українців. Своє послання зірка опублікувала на сторінці в instagram.

Слава Камінська регулярно ділиться з шанувальниками новими фото і відео з життя, але на цей раз вона вирішила вилити душу. Зірка написала емоційне послання росіянам, які день за днем продовжують вбивати ні в чому не винних українців.

Слава Камінська. Фото: Youtube

Слава Камінська. Фото: Youtube

“Це якийсь єб*ний пи*дец. Я не розумію. Як? У вас же, с*ки, теж є сім’ї – діти, батьки. Як же так ? Я багато чого не можу зрозуміти і мабуть ніколи не зрозумію … теракт, після знову теракт … після знову …”, – не стримала злості співачка.Слава Камінська згадала, що коли в Росії траплялися біди, то українці завжди зі співчуттям на це реагували і намагалися допомогти. Зараз же громадяни рф спокійно спостерігають за тим, як їх армія знищує десятки тисяч українців.

 

“Норд-Ост, Беслан, Волгодонськ…. Адже ми співпереживали і допомагали, чим могли. Ми підтримували вас, а ви ? Куди ви цілитеся? Навіщо???”,- висловилася співачка.Adblock
detector