Розслідувачі знайшли місце злочину російських військ під Києвом і кулю, яка могла вбити Макса Левіна (Фото) - Новини Ю

Розслідувачі знайшли місце злочину російських військ під Києвом і кулю, яка могла вбити Макса Левіна (Фото)

23.06.2022   19:35    273


7days-ua.com

Макс Левін

Журналіста-фотографа Макса Левіна і його друга Олексія Чернишова російські окупанти 13 березня під Києвом після жорсткого допиту стратили навмисне.

До такого висновку дійшли рослідувачі “Репортерів без кордонів” (RSF), які неподалік Мощуна знайшли розстріляну і спалену машину Макса Левіна. На місці також знайшлися інші докази: речі російських військових з ДНК, документи на ім’я Олексія Чернишова, гільзи і вистріляні кулі.
Одна з куль була найдена в землі на місці, де 1 квітня знайшли тіло Макса Левіна. Саме вона могла бути тією кулею, яку російські окупанти випустили в Левіна, страчуючи його.

Куля й гільза з землі на місці, де знайшли тіло Левіна. Фото – Патрік Шовель, RSF

Розслідувачі “Репортерів без кордонів” як свідки дали покази СБУ в справі вбивства російськими військовими Макса Левіна і Олексія Чернишова. Всі зібрані докази будуть ретельно вивчені слідством та експертами.

 

Розслідувачі ж “Репортерів без кордонів” дійшли висновку, що Макс Левін 10 березня під час зйомок загубив свій безпілотник. 13 березня повернувся на його пошуки. На той час поблизу вже були російські окупанти. Вони захопили Макса Левіна і Олексія Чернишова, допитували, не виключено, що й катували, а потім холоднокровно стратили.

Cпалена машина Макса Левіна під Мощуном. 28.05.2022. Фото – Патрік Шовель, RSF
Куля, яку знайшли у згорілому автомобілі Левіна. Фото – Флоран Марсі, RSF
Речі, які російські військові покинули на місці свого злочину. Фото – RSFAdblock
detector