Російські окупанти захопили передмістя Лисичанська і намагаються просуватись далі (Карта, Відео) - Новини Ю

Російські окупанти захопили передмістя Лисичанська і намагаються просуватись далі (Карта, Відео)

23.06.2022   14:36    619


7days-ua.com

Фото – Фейсбук Сергій Гайдай

Російські війська на ранок 23 червня взяли під контроль село Рай-Олександрівка Попаснянського району та розташовану поруч Лоскутівку, яка належить до Лисичанської територіальної громади.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Як ідеться в повідомленні, з іншого боку російські окупанти намагаються підібратись до Лисичанська зі сторони Сєвєродонецька. В передмісті якого війська РФ намагаються захопити Сиротине. Звідти, за даними українського військового командування, російські окупанти хочуть просуватись в бік Лисичанська, переправивши через ріку.

“На Донецькому напрямку противник зосереджує основні зусилля на встановленні повного контролю над містом Сєвєродонецьк, веденні наступальних дій з метою оточення наших військ у районі міста Лисичанськ та блокуванні основних логістичних шляхів. На Сєверодонецькому напрямку противник оволодів населеними пунктами Лоскутівка, Рай-Олександрівка. Веде штурмові дії з метою встановлення контролю над населеним пунктом Сиротине. Здійснює підготовчі заходи до форсування річки Сіверський Донець”, – сказано в повідомленні Генштабу ЗСУ.Adblock
detector