Риба, яка може бути токсичною для організму - Новини Ю

Риба, яка може бути токсичною для організму

22.06.2022   08:20    2351

Хоча риба відома своїм високим вмістом омега-3, які допомагають захистити ваше серце, розмір риби також може визначати рівень ртуті у ній. Цей елемент може мати токсичну дію на ваше здоров’я.

Риба може бути токсичною

Дієта відіграє вирішальну роль у вашому загальному здоров’ї, а також у довголітті. У той час, як деякі продукти можуть погіршити ваше здоров’я, інші можуть його зміцнити.


Риба може стати чудовим доповненням до здорового харчування завдяки високому вмісту корисних жирних кислот. Проте вживання в їжу більшої риби також може призвести до збільшення кількості ртуті в організмі.
Більша риба, у тому числі великоокий тунець і риба-меч, як правило, містять більше ртуті, яка є природним елементом у повітрі, воді та ґрунті.

Однак дрібніша риба, така як лосось, сардини та креветки, містять менше цього проблемного елемента.

Всесвітня організація охорони здоров’я попереджає, що вплив навіть невеликої кількості ртуті може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям. Це також становить загрозу для розвитку дитини в матці, але також створює токсичний вплив на оточення. Ртуть може токсично впливати на нервову, травну та імунну системи, а також на легені, нирки, шкіру та очі.

Ртуть може бути токсичною для вашої центральної та периферичної нервової системи. Вдихання парів ртуті може призвести до шкідливого впливу на нервову, травну та імунну системи, легені та нирки.Adblock
detector