Путін закликає решту країн БРІКС до співпраці з Росією - Новини Ю

Путін закликає решту країн БРІКС до співпраці з Росією

24.06.2022   10:00    1925

У Кремлі кажуть про “чесну та взаємовигідну кооперацію” та сподіваються на підтримку “багатьох країн Азії, Африки, Латинської Америки”.

Президент Росії Володимир Путін звинуватив Захід у глобальній економічній кризі та закликав решту з п’ятірки країн БРІКС – Бразилія, Росія, Індія, Китай і ПАР – до тіснішої взаємодії. Відповідну заяву російський президент зробив у четвер, 23 червня, у своїй промові на саміті лідерів БРІКС, що відбувався в форматі онлайн.

“Тільки на основі чесної та взаємовигідної кооперації можна шукати виходи з тієї кризової ситуації, що склалася у світовій економіці”, – сказав Путін, якого цитує сайт Кремля.

Крім того, російський лідер також вказав на потребу “лідерства країн БРІКС” у створенні “багатополярної системи міждержавних відносин, заснованої на загальновизнаних нормах міжнародного права та ключових принципах Статуту ООН”.
Водночас Путін переконаний, що в такому разі країни БРІКС зможуть “розраховувати й на підтримку багатьох країн Азії, Африки, Латинської Америки, які прагнуть проводити незалежну політику”.Adblock
detector