Основні причини появи набряків - Новини Ю

Основні причини появи набряків

23.06.2022   09:36    671

Одна з найчастіших причин появи набряків – нестача білка.

Дефіцит білка виникає з трьох причин: якщо порушено його вироблення, якщо білка недостатньо у раціоні, і навіть якщо порушено його засвоюваність.

Дефіцит білка часто виникає у тих людей, хто не їсть м’яса, у пацієнтів з атрофічним гастритом, хворобами печінки та підшлункової залози.


Не останню роль відіграє фінансове благополуччя, оскільки білкові продукти коштують дорожче, ніж вуглеводи, і деякі люди просто не можуть собі дозволити їх у достатній кількості щодня.
А друга причина набряків — це якраз вуглеводи. У великій кількості вони затримують рідину в організмі. Це солодощі, каші, все борошняне, надлишок фруктів у раціоні.

Третя причина набряків – молочні продукти в раціоні у великій кількості. Вони можуть викликати не лише набряки, а й прищі, целюліт.

Звідки беруться набряки і як їх позбутися?

Ще один фактор, який може спровокувати набряклість – це гіпотиреоз, тобто порушення у роботі щитоподібної залози. Для діагностики необхідно здати аналіз крові (ТТГ, Т3 і Т4). Саме з цих гормонів можна оцінити роботу щитовидної залози. Для профілактики важливо підтримувати оптимальний рівень заліза, селену та йоду.

І найпарадоксальніша причина набряків – це зневоднення організму. Через те, що ви приймаєте мало рідини, організм починає запасатися. Оптимальний щоденний об’єм рідини розраховується за формулою 30 мл води на 1 кг ваги.Adblock
detector