Оля Цибульська дала корисну пораду шанувальникам - Новини Ю

Оля Цибульська дала корисну пораду шанувальникам

26.06.2022   15:30    396

Відома українська співачка Оля Цибульська зізналася, що її мучило емоційне спустошення, але вона знайшла спосіб з ним боротися. Як саме їй вдається утримувати емоційну рівновагу, зірка розповіла в сторіс на своїй сторінці в соцмережі instagram.

Оля Цибульська щодня радує шанувальників новими фото і відео з життя, а також ділиться історіями, думками і проблемами. Цього разу зірка вирішила дати корисну пораду і розповіла, як їй вдалося побороти відчуття спустошеності, яке в нинішніх реаліях мучить багатьох людей.

Оля Цибульська, фото з instagram

Оля Цибульська, фото з instagram

Співачка розповіла, що їй допоміг невеликий похід з сином на природу. Вони назбирали трохи ягід, але отримали море позитивних емоцій. Оля Цибульська нагадала, що ходити в ліси зараз небезпечно, особливо ті, де були бойові дії, але зазначила, що їй пощастило і нічого поганого не сталося.

Скрін instagram

“Сходили з Нестором в ліс мого дитинства, стежками, де я збирала малу малину, назбирали суниці, емоції дуже круті. Якщо у вас спустошення таке, як я відчувала вчора і сьогодні – йдіть на природу. Тільки прошу вас, в ті ліси, де ДСНС було заборонено заходити після бойових дій або якщо там просто стоять знаки, що йти не потрібно, то не потрібно лізти”, – сказала Оля Цибульська.Adblock
detector