Новий трек від The Faino, присвячений захисникам Маріуполя

03.06.2022   20:45    258

Електронний музичний дует The Faino потішив шанувальників новою роботою. Потужна натхненна композиція Glory to Ukraine присвячена українським воїнам, котрі боронять нашу землю — зокрема, безстрашним бійцям полку “Азов”.


Трек Glory to Ukraine покликаний підтримати бійців, вшанувати їхню мужність та зміцнити віру й завзяття народу. Нова робота доступна для прослуховування на Spotify, SoundCloud, Beatport, iTunes, Deezer, Amazon Music, а також YouTube та TikTok.

Композиція створена на мотив легендарного Запорозького маршу, написаного у 1969 році сліпим бандуристом Євгеном Адамцевичем. Текстова частина треку — фрагменти з “Молитви українського націоналіста”, авторство якої належить одному з лідерів ОУН Осипові Мащаку.“Коли бійці “Азову” рушають у бій або приймають якісь доленосні рішення, вони зачитують ці рядки, — розповідає Костянтин Озеров (Dj Konstantin Ozeroff), учасник The Faino, — Порадившись з Олегом, ми вирішили, що ці слова можна взяти за основу нашого треку. Коли ми працювали над цією композицією, в Маріуполі відбувалися жахливі речі, й ми хотіли підтримати людей у тяжких умовах”.

Останні новини:  Почему авто с Америки под ключ это отличный выбор

“Молитву для запису декламував наш друг з Івано-Франківська — Роман Калин, — зазначає другий учасник дуету Олег Бочкур (Dj Sky), — Ми презентували трек на усіх цифрових майданчиках,  — та офіційно повідомили, що всі кошти, котрі збере ця робота, будуть передані на потреби ЗСУ”.Музиканти наголошують на тому, що кожен має робити те, що найкраще вміє, аби підтримати українську армію, й самі демонструють відповідний приклад. Також The Faino розповіли, що до початку повномасштабної війни записали трек із символічною назвою “Добро переможе”, й наразі продовжують активно працювати над новими композиціями.

Останні новини:  Как выбрать хорошие катушки для зимней рыбалки

Аби ознайомитися з доробком дуету, підписуйтеся на The Faino у соцмережах:

https://www.facebook.com/thefaino

https://www.instagram.com/thefaino_official