Німецька та ізраїльська компанії представили спільну розробку бойових машин майбутнього (ФОТО) - Новини Ю

Німецька та ізраїльська компанії представили спільну розробку бойових машин майбутнього (ФОТО)

26.06.2022   16:09    1434

Ізраїльська компанія UVision Air Ltd. спільно з німецьким оборонним конгломератом Rheinmetall представили інтеграцію своїх високоточних боєприпасів Hero Loitering у пілотовані та безпілотні бойові машини піхоти Rheinmetall нового покоління.

Інтегроване рішення надає передовим силам нову незалежну здатність виявляти, відстежувати та точно знищувати добре броньовані цілі з великих відстаней, у складних умовах поля бою, у тому числі в умовах відсутності GPS та перешкод зв’язку, без необхідності зовнішньої підтримки.

Спільне рішення забезпечує війська поєднанням просунутої розвідки та важкої вогневої могутності великої дальності, що досі могло бути досягнуто лише за рахунок складної взаємодії між кількома підрозділами.
«Наші перевірені в боях барражуючі боєприпаси відповідають попиту, що зростає, на системи високоточної зброї, що відповідають реаліям сучасної війни. Системи HERO зі своїми унікальними характеристиками стають основним необхідним потенціалом провідних армій у світі». – Каже генерал-майор у відставці Аві Мізрахі, генеральний директор UVision.
Важливою тактичною перевагою перевірених на практиці систем HERO для збройних сил є їхня висока точність завдання ударів. Унікальна конструкція боєприпасу Hero HERO Loitering Munition дозволяє проводити прицільні атаки у міських чи віддалених районах, уникаючи при цьому побічної шкоди.

За допомогою цього інтегрованого рішення автономні безпілотні та пілотовані наземні транспортні засоби розширюють широту потенціалу та оперативну ефективність збройних сил, забезпечуючи можливості високоточного удару.

Стратегічне партнерство використовує можливості обох компаній для забезпечення європейського ринку точними перевіреними в боях системами озброєння. Сімейство баражуючих боєприпасів Hero буде доступне європейським замовникам для задоволення сучасних та виникаючих оперативних вимог.

portaltele.com.uaAdblock
detector