Невзоров продемонстрував свій український паспорт (ФОТО) - Новини Ю

Невзоров продемонстрував свій український паспорт (ФОТО)

25.06.2022   07:21    819

Російський журналіст Олександр Невзоров показав два українські паспорти в ефірі передачі «Маленькие Невзоровские среды» на своєму YouTube-каналі.

«Так, до речі, ось надзвичайно важливе», – сказав він, показуючи документи. Потім він додав: «Слава Україні! Живе Білорусь!»

Більше про паспорти Невзоров нічого не розповів. Імовірно, їх могли видати йому та його дружині.

Невзоров повідомляв про те, що одержав українське громадянство, 3 червня.

«Злочинець – росія. Жертва – Україна. Це неможливо заперечити чи спростувати. Це факт. Ну, а далі кожен робить свій вибір: допомагати злочинцю чи рятувати його жертву. Важливо розуміти, що третього варіанта немає. Я стаю на бік жертви. Я дуже вдячний тим змученим, зневіреним, закривавленим людям України, що дозволили мені зайняти серед них місце», – написав він.

Пізніше секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Невзоров ще не отримав громадянство України.
 «Щодо Невзорова – відкладемо в окрему скриньку. По-перше, він ще не має громадянства, він тільки звернувся за громадянством», – сказав Данілов, додавши, що Невзорову, як і будь-кому, хто хоче отримати українське громадянство, потрібно буде пройти процедуру, передбачену Конституцією та законами України.

Невзоров був одним із перших, на кого Слідчий комітет росії завів кримінальну справу за новою статтею про «поширення фейків» про російську армію.

За даними слідства, 9 березня він опублікував на сторінці в Instagram і на YouTube-каналі «хибну інформацію про умисний обстріл збройними силами російської федерації пологового будинку у місті Маріуполі».

Це сталося у березні, відтоді журналіст перебуває «за межами рф». На початку травня його оголосили у федеральний розшук.


Adblock
detector