Наливайченко назвав найбільший страх Путіна у війні проти України (Відео) - Новини Ю

Наливайченко назвав найбільший страх Путіна у війні проти України (Відео)

22.06.2022   12:23    507


7days-ua.com

Валентин Наливайченко. Фото з відкритих джерел

Путін продовжує погрожувати Україні і світу через те, що сам боїться нової зброї, яку Україна отримує від західників союзників.

Про це екс-голова СБУ, народний депутат України Валентин Наливайченко заявив в ефірі телеканалу “Еспресо”.
“Російський диктатор чим насправді загрожує? Старими зразками радянського і російського озброєння. Величезний страх у самого Путіна від того, що більш сучасна, більш високоточна зброя надходить на озброєння ЗСУ та територіальної оборони України. Я впевнений: російське військове командування доповідає в Кремль, що на Ізюмському напрямку, у Сєвєродонецьку, на Півдні поблизу Миколаєва і Херсона ворог відчуває на собі вже більш серйозну зброю, більш високоточне застосування артилерії ЗСУ”, – сказав Наливайченко.
Ексголова СБУ підкреслив, що найбільший страх Путіна – це американські системи залпового вогню HIMARS і британські М270.

“Американські та британські ракетні системи залпового вогню HIMARS та М270 мають перевагу у двох аспектах – це дальність та точність ураження. Точність ураження – це ключове, що зараз потрібно ЗСУ. Накрити ворога у відповідь на його залп, накрити ворога, як тільки він починає наступ чи захоплення нашої території – це наука війни, яку ЗСУ зараз чудово вивчають. Не вистачає тільки, щоб було ще більше сучасної зброї. Постачання сучасного ракетного озброєння, систем залпового вогню, далекобійної й точної артилерії – це вже картина нашої перемоги”, – наголосив Валентин Наливайченко.Adblock
detector