Найнебезпечніші симптоми, які призводять до патології очей - Новини Ю

Найнебезпечніші симптоми, які призводять до патології очей

29.06.2022   18:03    826

Неприємні відчуття в очах можуть сигналізувати про розвиток захворювань, здатних призвести до втрати зору, а в деяких випадках – і смерті людини.

Набряк і почервоніння повік. З таким симптомом потрібно обов’язково піти до лікаря. Це може вказувати на запальний процес у тканинах очної ямки, який небезпечний тим, що може вразити і мозкові оболонки – у цьому випадку виникає реальна загроза для життя.

Почервоніння очей, виділення з них. Таким чином можуть виявлятися запальні хвороби з розвитком гострого кон’юнктивіту, небезпечного насамперед своїми ускладненнями.

Біль в очах. Будь-який дискомфорт чи біль в очах, які набувають стійкого характеру, є приводом для звернення за медичною допомогою. Ігнорування цього може призвести до розвитку сліпоти, небезпечних запальних процесів, здатних вражати різні частини органів зору, а також особи, носової порожнини, мозку.

Часткова втрата зору. Коли випадає поле зору, крім очних захворювань, це може говорити про серйозні неврологічні ураження, включаючи пухлини мозку.Adblock
detector