Монатик відверто зізнався, скільки грошей віддав на благодійність протягом війни - Новини Ю

Монатик відверто зізнався, скільки грошей віддав на благодійність протягом війни

23.06.2022   12:10    1989

Популярний виконавець Монатик активно допомагає фінансами українській армії. Також чоловік бере участь у благодійних концертах, кошти з яких перераховуються на потреби ЗСУ та українцям, які постраждали під час війни.

Монатик зізнався, що 24 лютого перебував за кордоном. Там чоловік активно готувався до майбутніх концертів. Однак, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну артист відразу повернувся додому та почав займатися благодійністю.


Не так давно Монатик зізнався, скільки особистих грошей віддав на потреби української армії. За словами артиста, він пожертвував 2,5 мільйона гривень. Про це Монатик розповів в новому інтерв’ю.
Також зірка українського шоу-бізнесу додав, що за останні чотири місяці побував у багатьох країнах з благодійними візитами. Завдяки концерту “Добрий вечір, ми з України” Монатику вдалося зібрати близько 4 мільйони гривень. Чоловік виступав з багатьома іншими артистами.

За його словами, всі зібрані кошти були спрямовані у благодійний фонд Маші Єфросиніної. Наразі Монатик продовжує займатися хорошими справами й активно допомагає українським військовим.Adblock
detector