Модель Аліна Байкова вперше розповіла про стосунки з американцем, від якого втекла - Новини Ю

Модель Аліна Байкова вперше розповіла про стосунки з американцем, від якого втекла

29.06.2022   18:50    1036

Українська модель Аліна Байкова рідко розповідає про своє особисте життя. Та все ж у новому інтерв’ю вирішила розповісти деталі.

У розмові для каналу “ДеЯк” пригадала період своїх стосунків з американцем. Аліна зізналась, що вони розійшлись і причиною стала поведінка чоловіка. Байкова розповіла, що бойфренд був токсичним та її постійно контролював та ревнував.

“Мені треба, напевно, перепросити людей за те, що я демонструвала щастя в Instagram, але воно було фейковим. Я могла в сльозах сидіти та публікувати , бо він на мене кричав, чому я два дні не виставляла в Instagram. Я своїх дівчат не бачила шість місяців. Він каже: “А навіщо ти з ними на обід підеш? Щоб вас чоловіки знімали?” – поділилася Аліна.

Розійтись з обранцем Аліні вдалось, коли вона втекла з США у Європу.

У лютому Аліну запросили у Мілан на тиждень моди, там модель і застала війну. Тоді їй зателефонував її екс і звинуватив у тому, що вона спала з чоловіками за гроші.

“Я йому кажу, що не знаю, де моя сім’я і що мені робити… Навіть якби я була повією, зараз не той час, коли це потрібно з’ясовувати. Останнє, що мені взагалі було цікаво – що про мене говорять люди, коли мою країну розстрілюють. Зрештою сказав, що кидає мене. Тому я сказала всім, що він залишив мене в перший день війни. Щоб на його его пограти і він дав мені спокій”, – поділилася Байкова.
Проте модель цінує ці відносини як досвід, який їй потрібно було отримати.

“Знаєте, треба було досвід отримати. Я вірю, що нам у житті люди трапляються не просто так. Тому, можливо, він трапився не просто так. Може, я зрозумію це якось пізніше”, – розповіла зірка.Adblock
detector