Машину нардепа-зрадника Ковальова підірвали на Херсонщині – Буданов (Відео) - Новини Ю

Машину нардепа-зрадника Ковальова підірвали на Херсонщині – Буданов (Відео)

24.06.2022   00:41    1381


7days-ua.com

Олексій Ковальов. Фото з facebook-сторінки нардепа

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов підтвердив, що автомобіль народного депутата Олексія Ковальова на Херсонщині був підірваний.

Про це з посиланням на коментар Буданова в прямому ефірі телемарафону повідомляє “УП“.
“Я можу підтвердити, що була здійснена певна дія. Автомобіль точно підірваний. У якому стані цей колаборант і зрадник – зараз ми ще з’ясуємо”, – сказав Буданов.

Начальник ГУР пояснив, що будь-які “незвичні” події в Херсонській області впродовж останніх чотирьох діб сталися завдяки руху опору, який співпрацює з українськими силовими структурами, в тому числі військовою розвідкою.

Як нагадує видання, на початку квітня Ковальов на своїй facebook-сторінці написав, що поїхав до Голої Пристані на Херсонщині, попри російську окупацію, бо “він має працювати у своєму окрузі”. 25 квітня керівництво парламенту заявляло, що не знає про місце перебування Ковальова і чим той займається. 28 квітня фракція “Слуга народу” повідомила, що призупинила його членство в партії і фракції, а також звернеться до правоохоронців, бо нардеп спілкується з російськими військовими на Херсонщині. 8 червня нардеп від “Слуги народу” Ковальов зізнався на своїй Facebook-сторінці, що співпрацює з російськими окупантами на Херсонщині. Фракція “Слуга народу” звернулась до керівництва Верховної ради з проханням негайно позбавити його мандата. 3 травня депутати виключили Ковальова зі складу фракції “Слуга народу”.Adblock
detector