Лікарі назвали продукти для зниження артеріального тиску - Новини Ю

Лікарі назвали продукти для зниження артеріального тиску

27.06.2022   18:20    1359

Стабілізувати високий артеріальний тиск можна не лише за допомогою лікарських препаратів, а й продуктів. Дієту проти гіпертонії лікарі розповіли порталу Eat This, Not That.

Для нормалізації тиску насамперед варто включити до раціону цитрусові. У апельсинах, лимонах та грейпфрутах є велика кількість вітаміну С, антиоксидантів та калію, який зміцнює стінки судин.

Ще одна незаперечна перевага соку з грейпфрута або апельсина – відсутність натрію, який затримує воду в організмі та може спровокувати підвищення тиску.

Склянка соку на день терпкого вишневого соку також допоможе стабілізувати тиск. Дослідження показують, що кисла вишня може допомогти знизити кров’яний тиск і знизити ризик серцево-судинних захворювань та інсульту завдяки різноманітності поживних речовин, таких як поліфеноли та калій.

Коли кровоносні судини звужуються, що називається вазоконстрикцією, кровотік зменшується, а артеріальний тиск підвищується. Цьому можна протистояти з допомогою зеленого чаю.
Дослідження показують, що вживання кількох чашок чаю може допомогти вашим кровоносним судинам стати більш гнучкими, тому кров тече легше, що призводить до зниження артеріального тиску та здоровішого серця.

Активними інгредієнтами чаю є поліфеноли. Ці рослинні сполуки діють в організмі як антиоксиданти, зменшуючи запалення та підвищуючи активність оксиду азоту у слизовій оболонці кровоносних судин. Оксид азоту є судинорозширювальним засобом, що діє на клітини ендотелію, викликаючи розширення кровоносних судин, покращуючи кровотік та знижуючи кров’яний тиск.

Також варто частіше вживати в їжу кисломолочні напої без цукру та незбиране молоко, багаті на калій та інші поживні речовини, які допомагають знизити кров’яний тиск. Деякі з цих інших поживних речовин включають кальцій, магній, цинк, фосфор та вітаміни А, В-12 та рибофлавін.
Щоденне вживання не менше двох порцій будь-якого молочного продукту знижує ризик розвитку як діабету, так і високого кров’яного тиску на 11-12%.Adblock
detector