Лікар назвав напій, який «значно» знижує рівень холестерину - Новини Ю

Лікар назвав напій, який «значно» знижує рівень холестерину

27.06.2022   13:08    182


Проста суміш часнику та лимонного соку може «значно» знизити рівень холестерину. Високий рівень холестерину означає, що в кровоносних судинах забагато жиру або ліпідів. Це може викликати закупорку судин, що зрештою призведе до проблем із серцем чи інсультом.

Комбінація цих двох факторів привела до покращення рівня ліпідів та артеріального тиску у людей з гіперліпідемією.

Результати нового дослідження показали значне зниження загального холестерину, холестерину ліпопротеїнів низької щільності та фібриногену у групі, яка вживала лимонно-часниковий напій.

Велике зниження систолічного та діастолічного артеріального тиску спостерігалося у першій групі порівняно з третьою та четвертою групами відповідно. Крім того, у змішаній групі спостерігалося значне зниження індексу маси тіла порівняно з лимонним соком та контрольними групами.

Проте лікар додала, що важливо використовувати сирий часник, оскільки є деякі докази того, що часниковий порошок не знижує рівень холестерину.

«Поєднання часнику та лимонного соку призвело до покращення рівня ліпідів та артеріального тиску у людей з гіперліпідемією. Необхідні подальші дослідження для визначення відповідних доз часнику та лимонного соку для цих пацієнтів».

ukrhealth.netAdblock
detector