Краще авто для сьогодення: електро Таврія з сонячними панелями (фото) - Новини Ю

Краще авто для сьогодення: електро Таврія з сонячними панелями (фото)

23.06.2022   11:35    370

Здається, ми знайшли ідеальний автомобіль для нинішніх часів. Це добре знайома нам Таврія, яка свого часу була не лише найдоступніша машина в Україні, а й одна з найдешевших автівок у світі! І хоча її вже давно не виробляють, деякі українці дають ЗАЗам друге життя.

Днями підписник нашої Інсти ТопЖир сфотографував на одному із столичних паркінгів незвичну Таврію. Можливо, ніхто б і ніколи не звернув на неї увагу, але по-перше, вона була підключена до розетки, а по-друге, на даху авто можна побачити сонячні панелі.


Оскільки автовласника поряд не було (аби автор фото міг розпитати у нього подробиці), ми зайнялись пошуком інформації у мережі, і знайшли. Виявляється, ця електро Таврія була зроблена ще десять років тому!

Це Таврія 2001 року, яка стала донором для ультрабюджетного електромобіля. І зрештою зусиллями її нового власника, йому вдалося за «копійки» створити компактний міський електромобіль, здатний розганятися до 90 км на годину і проїжджати без підзарядки 40-50 кілометрів. Ще раз підкреслимо, це авто робилося 10 (!) років тому, і судячи зі свіжих фото, машина досі на ходу. Заряджається саморобний електромобіль від звичайної розетки всього за 2 години!

Загальний бюджет склав близько 7 тисяч доларів, але враховуючи сучасні технології і їх здешевлення, думаємо, наразі бюджет на такий електромобіль становив би $5 тисяч. Електричний ЗАЗ — чим не ідеальне авто за нинішніх цін на пальне і його дефіциту?

Електро Таврія своїми руками

topgir.com.uaAdblock
detector