Кім Кардаш'ян зробила ексклюзивне селфі з Анною Вінтурою - Новини Ю

Кім Кардаш’ян зробила ексклюзивне селфі з Анною Вінтурою

22.06.2022   18:03    585

Головна редакторка Vogue у 2014 році стверджувала, що ніколи не робила селфі та не планує починати.

41-річна зірка сімейства Кардаш’ян опублікувала дві нові ексклюзивні фотографії у своєму Instagram, які доводять, що головна редакторка Vogue Анна Вінтур готова порушити своє залізне правило “ніяких селфі” в особливих випадках.

“Близнята з каре Боб”, — підписала знімки Кім. На фотографіях 72-річна Анна Вінтур і Кім Кардаш’ян позують із однаковими стрижками. Головна редакторка Vogue у своїх фірмових сонцезахисних окулярах разом зі знаменитою американською моделлю показують перед камерою знаки миру. Фото зібрало понад 1,6 млн лайків.
Як пише видання People, у 2014 році Анна Вінтур, відповідаючи на питання Vogue, заявила, що ніколи не робила селфі та “не планує починати”. З того часу вона все ж таки кілька разів порушувала своє правило. Одного разу вона сфотографувалася в дзеркалі разом зі своїм перукарем Андреасом Анастасісом — людиною, яка стоїть за її знаменитою стрижкою боб.
Зазначимо, що зовсім недавно 41-річна американська теледіва та бізнесвумен Кім Кардаш’ян кардинально змінила свій образ — модель зробила каре, а також пофарбувала волосся в платиновий відтінок.

Відомо, що за день до того, як Кім зробила селфі з Анною Вінтур, вона відвідала шоу Today, де розповіла про те, як зважилася на познайомити своїх дітей із бойфрендом Пітом Девідсоном.

Мама чотирьох малюків сказала, що радилася з кількома терапевтами, а також друзями, які пройшли через схожий досвід, перш ніж зважитися на такий серйозний крок.

“Я думаю, що в усіх все по-різному; у різних людей працюють різні речі, і вам просто потрібно робити те, що здається правильним, і намагатися висловлювати максимальну повагу й обережність”, — говорила Кім.Adblock
detector