Кім Кардаш'ян показала свій робочий кабінет - Новини Ю

Кім Кардаш’ян показала свій робочий кабінет

22.06.2022   19:21    538

Модель показала свою штаб-квартиру нового косметичного бренду SKKN by Kim.

Кім Кардаш’ян провела екскурсію своїм офісом, в якому працює над своїм новим косметичним брендом SKKN by Kim — новою лінійкою для догляду за шкірою. Про це пише Daily Mail.

Кім зізналася, що їй багато в чому допоміг колишній чоловік, Каньє Вест, який вигадав назву, дизайн упаковки (досить мінімалістичний) і навіть шрифт для SKKN.

SKKN by Kim, ким кардашьян, косметика, офіс ким кардашьян
Офіс Кім Кардаш’ян та її незручне крісло

З’ясувалося, що теледіва працює у досить спартанських умовах. Особливо її підписників вразив простий дерев’яний стілець, на якому Кім очевидно проводить дуже багато часу. На ньому немає подушки і відсутня спинка, тому він виглядає максимально незручним.Але Кім заявила, що дизайном офісу займалися професіонали, і вона дуже задоволена результатом.

“Я люблю свій офіс. Дякую Томмі й Уолдо за його прикрасу і за роботу з Мішель, від Ріка Оуенса, який зробив усе це. Але це лише маленька деталь моєї повсякденної офісної роботи”, — розповіла Кім.

Також вона пообіцяла цілу програму про свою штаб-квартиру та те, як у ньому все влаштовано.

Кім обрала нейтральні тони для всього свого офісу, який був прикрашений Томмі Клементсом та Уолдо Фернандесом. Утім, у такому ж стилі був обставлений і її сімейний будинок, який вона ділила з Вестом — чисті нейтральні кольори, прямі лінії та мінімум декору.

Це не вперше, коли Каньє допомагає Кім із її брендом. У 2019 році вона розповідала, що саме Каньє був “примарним креативним директором Skims” її бренду нижньої білизни.

За її словами, він не лише намалював логотип бренду, а й допоміг з упаковкою, вибором моделей і наймом фотографів.

SKKN by Kim, ким кардашьян, косметика
Кім Кардаш’ян у рекламній кампанії SKKN by Kim

Фото: Instagram kimkardashian

Для неї було важливо, щоб упаковка була екологічною, тому зовнішню упаковку можна переробляти, а нові порції косметики випускаються в спеціальних капсулах, які можна вкладати в старе пакування.

SKKN by Kim, ким кардаш'ян, косметика
Косметика Кім Кардаш’ян SKKN by Kim

Фото: Instagram kimkardashian

Спочатку вони думали робити упаковку з каменю, або зі скла, але тоді баночки та пляшечки виходили надто важкими. Але вони зіграли свою роль — слугували натхненням.Adblock
detector