Катя Осадча назвала Таїсію Повалій головною зрадницею України - Новини Ю

Катя Осадча назвала Таїсію Повалій головною зрадницею України

08.06.2022   19:30    927

Телеведуча також прокоментувала рішення Тодоренка та Лорак замовчувати геноцид українського народу.

Популярна телеведуча Катя Осадча виділила серед українських знаменитостей головних зрадників Батьківщини. Журналістка відзначила діячів культури, що замовчують війну в Україні, яку розв’язала Росія, а також підтримують путінський режим.

В інтерв’ю “КП в Україні” Осадча відзначила пропутінську артистку Таїсію Повалій, родом із Київської області. Попри війну в рідній країні та геноцид стосовно українського народу, співачка не просто продовжує мовчати про звірства РФ на території України, а й виступила у Кремлі на 9 травня.


“Таїсія Повалій узагалі в перших рядах. Їй я не писала, тому що писати людині, яка виступає в Кремлі на 9 травня, – це взагалі безглуздо. Це вже зрада найвищої якості. Навіть уявити не можу, що в голові у людини, яка чинить так?! Це злочин проти свого народу – на рівні злочинів, які вчиняє Росія. Не підтримати свій народ, не бути разом із ним – це, власне, й означає, що ти зробив вибір і не хочеш бути громадянином своєї країни”, — сказала Катя Осадча.
Українська телеведуча відкрито висловлює свою позицію щодо зірок-“мовчунів” і вважає, що їх усіх потрібно позбавити українського громадянства. До таких артистів Катя Осадча також віднесла Ані Лорак та Регіну Тодоренко, які продовжують жити в країні-агресорі та відмовляються коментувати звірства, які російські війська роблять в Україні.

“Я дійсно вважаю, що за таке мовчання людей з українськими паспортами потрібно позбавити українського громадянства. Якщо публічні люди мовчать про те, що в Україні Росія розв’язала війну і вбиває українців, це означає, що вони підтримують російський режим. Тобто, ці люди підтримують війну. Тобто вони — не українці, вони не гідні бути українцями”, — зазначила телеведуча.Adblock
detector