Ідеальний чоловік: Анна Неплях похвалилася побаченням із учасником "Холостячки" - Новини Ю

Ідеальний чоловік: Анна Неплях похвалилася побаченням із учасником “Холостячки”

17.06.2022   22:20    423

Українська модель та учасниця конкурсу краси “Міс Всесвіт-2021” Анна Неплях, яка нещодавно розповіла про розставання з хлопцем, заінтригувала підписників новою романтичною зустріччю. Так, дівчина влаштувала побачення із учасником першої “Холостячки” Олексієм Тригубенком.


У своєму блозі в Instagram Неплях опублікувала серію кадрів, які були зроблені під час їхньої прогулянки. Своїм шанувальникам зірка запропонувала відгадати по голосу, хто ж цей ідеальний чоловік, який говорить у неї за кадром. Олексія Анна показала не одразу, а лише через кілька stories. “Вгадайте по голосу, хто цей ідеальний чоловік?” – поцікавилася “Міс Україна Всесвіт-2021”.

 
Користувачі мережі не стали зволікати з відповіддю і одразу написали, що це Олексій Тригубенко – саме він дійшов до фіналу у романтичному реаліті, але головна героїня Ксенія Мішина обрала його суперника – Олександра Еллерта.

Фото: instagram.com/neplyah

“Браво! Перша зустріч з чоловіком і найкращим. От же комусь пощастить із Олексієм”, – відреагувала на відповідь підписників Неплях.

Фото: instagram.com/neplyah
Фото: instagram.com/neplyahAdblock
detector