Чи правда, що кип'ячена вода шкодить здоров'ю - Новини Ю

Чи правда, що кип’ячена вода шкодить здоров’ю

22.06.2022   15:10    2107

Деякі з нас вважають за краще для кип’ятіння води використовувати електричний чайник. Але чи безпечна така вода здоров’ю?

Чи правда, що кип’ячена вода шкодить здоров’ю

Зазвичай електричні чайники роблять із двох матеріалів. Це високомарганцевіста сталь і нержавіюча сталь 304. Відрізняються вони не так сильно. Проте, як зазначає Лі Гуанцян, професор інституту матеріалів та металургії Уханьського науково-технічного університету, перший різновид сталі містить менше нікелю, більше марганцю, а також відрізняється низькою стійкістю до корозії, темнішим відтінком.

В цілому ж, за словами автора матеріалу, такий електричний чайник, якщо при його виготовленні дотримувалися всіх необхідних стандартів, буде безпечним для організму. І це незалежно від виду сталі, що використовується.

Що стосується білого накипу на дні чайника, який іноді можна помітити, то він теж ніяк не шкодить здоров’ю і не погіршує якість води.

Також експеримент показав, що не всяка кип’ячена вода корисна для людини. Якщо її зберігати 48 годин і більше, то в ній з’явиться багато небезпечних бактерій. Тому від такої води краще відмовитись.

Є думка, що кип’ячена вода після того, як остигає, шкодить організму. Але вона безпідставна. Справа в тому, що найчастіше вона знаходиться весь цей час в домашніх умовах, тобто ризик мікробної інфекції насправді досить низький.

При виборі електричного чайника слід звертати увагу на упакування. На ньому має бути зазначено, що він виготовлений з нержавіючої сталі 304 і що він відповідає всім стандартам (це може бути написано в наступних формах: “відповідає стандарту GB 9684-2011”, “безпечний для харчової продукції”). Крім цього, не забувайте іноді прибирати накип.Adblock
detector