Анна Неплях розповіла про розставання з хлопцем - Новини Ю

Анна Неплях розповіла про розставання з хлопцем

16.06.2022   19:50    903

На початку повномасштабної війни з Росією “Міс Україна Всесвіт-2021” Анна Неплях розлучилася з хлопцем – уродженцем Петербурга, який жив та працював на Кіпрі. В інтерв’ю програмі “Ранок з Україною” 28-річна модель зізналася, що зараз для неї головне – однакові погляди на те, що відбувається в країні, і від росіян вона цього не чекає.


 “Зараз усі стосунки з чоловіками з Росії, навіть етнічного походження, неможливі для мене, – висловилася модель та процитувала початок поеми “Катерина” Тараса Шевченка. – “Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями”.

Також Неплях розповіла про якості, якими повинен володіти її новий обранець.

“Людина має бути твоїх поглядів, вона повинна любити свою країну так, як ти її любиш. Я дуже пишаюся своїми друзями, які пішли воювати, усіма своїми знайомими, які волонтерять. У цьому ти відчуваєш стабільність. І в чоловікові, який буде поруч із мною, я також хочу відчувати цю стабільність. Навіть у найскладніший час я маю знати, що він не покине свій будинок, що він захищатиме тебе, свою країну та людей, яких насправді любить”, – каже Анна.

 Дівчина не виключає, що її новим коханим може стати український військовий.
“Коли я дивлюся на наших хлопців із ЗСУ, я думаю, що хочу дивитися на них постійно. Вони настільки красиві, мужні, веселі, з гарним почуттям гумору, енергійні. Я не можу описати. Напевно зараз хлопці з ЗСУ – ідеальні чоловіки”, – каже вона.Adblock
detector