Жданов сказав, як довго армія РФ ще зможе іти в наступ на найгарячішому напрямку "битви за Донбас" (Відео) - Новости Ю

Жданов сказав, як довго армія РФ ще зможе іти в наступ на найгарячішому напрямку «битви за Донбас» (Відео)

13.05.2022   18:54    491


7days-ua.com

Сєвєродонецький напрямок залишатиметься найгарячішим напрямком “битви за Донбас” ще пару діб. Після місяця безуспішних спроб наступу на цьому напрямку у російських військ на довше потенціалу вже не вистачить через ефективну оборону Збройних сил України.


Про це військовий експерт Олег Жданов заявив в ефірі телеканалу “Україна 24“.

“У російських військ залишилось небагато наступального потенціалу. Якщо ми вистоїмо ще 1-2 дві доби, то далі російські війська просто видихнуться, їх наступальний потенціал закінчиться. Тоді вони вже будуть переходити до оборони, а ЗСУ будуть готуватися до контрнаступальних дій на цьому напрямку”, – сказав Жданов.

Військовий експерт нагадав, що наступ на Сєвєродонецькому напрямку армія РФ веде вже майже місяць, не досягнувши поставленої мети. Натомість українські війська за цей час завдали ворогу на цьому напрямку дуже потужних втрат.

«Біля Сєвєродонецька зосереджені 22 батальйонно-тактичні групи противника. З них 5-6 ведуть наступ, це приблизно 4 тисячі осіб. Якщо ми половину знищуємо, вони відмовляються від наступу або проводять ротацію», — пояснив Олег Жданов.
Adblock
detector