Зеленський різко відповів на пропозицію поступитись Росії (Відео) - Новини Ю

Зеленський різко відповів на пропозицію поступитись Росії (Відео)

26.05.2022   15:32    629


7days-ua.com

Україна ніколи не поступиться Росії своїми територіями, а продовження політики умиротворення агресора – це застарілий наратив світу.

Так екс-держсекретарю США Кіссінджеру на пропозицію поступок Росії відповів Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні, опублікованому сайтом глави української держави.

Зеленський пояснив, що з пропозицією поступитись Путіну частиною території України в обмін на мир Кіссинджер виступив на Всесвітньому форумі у Давосі. Таку пропозицію Зеленський назвав абсолютно неприйнятною.

“За всіма цими геополітичними міркуваннями тих, хто радить Україні щось віддати Росії, “великі геополітики” завжди не хочуть бачити звичайних людей. Звичайних українців. Мільйони тих, хто, власне, й живе на території, яку вони пропонують обміняти на ілюзію миру”, – заявив Президент України.

Він закликав Кіссинджера і його однодумців у світовій політиці перестати за звичкою брати до уваги інтереси Росії.

“Ми повинні зробити все можливе, щоб у світі з’явилася стійка звичка – брати до уваги Україну. Щоб інтереси українців не перекривалися інтересами тих, хто поспішає на чергове побачення до диктатора”, – наголосив Зеленський.Adblock
detector