Завалили заявками з Європи, - Андре Тан поділився успіхами свого бренду одягу - Новости Ю

Завалили заявками з Європи, — Андре Тан поділився успіхами свого бренду одягу

07.05.2022   15:10    948

Український дизайнер Андре Тан під час війни припинив модельєрну роботу та не шиє одяг для модних показів, змінивши його на одяг для військових.

Проте у світі не забули усі модні творіння Тана, ба більше, під час війни він отримав шалену популярність. Адже його завалюють заявками з Європи, у яких пропонують відкрити франшизу бренду Andre TAN за кордоном.

«Зізнатись, мене буквально завалили заявками з Європи люди, які хочуть відкрити франшизу Andre TAN у себе в країні. Деякі одразу по кілька магазинів в одному місті! Це як досвідчені бізнесмени і бізнесвумен, так і досить молоді хлопці», — сказав Андре.

Також дизайнер пояснив, чому на його думку так відбувається. Андре впевнений, що Україна зараз в тренді, тому все більше людей хочуть скбе пов’язати з нашою країною.

«Чому такий ажіотаж? Україна зараз у тренді! Усі хочуть купувати товари, пов’язані з Україною та всіляко підтримувати нашу країну. Тепер, якщо ти українець, тобі відчинені всі двері за кордоном. І тому відкрити свій магазин українського бренду в Європі — не лише можливість підтримати нашу економіку, а й можливість показати світові, що Україна — це стильно, модно та круто», — додав дизайнер.
Adblock
detector