"Зараз - кульмінація", - Жданов сказав, як довго ще війська РФ зможуть іти в наступ у "битві за Донбас" (Відео) - Новини Ю

“Зараз – кульмінація”, – Жданов сказав, як довго ще війська РФ зможуть іти в наступ у “битві за Донбас” (Відео)

30.05.2022   14:20    46563


7days-ua.com

Наступ російських військ на Донбасі може завершитись цього тижня. Через потужну оборону ЗСУ на триваліший термін в армії Росії просто не вистачить сил.

Про це військовий аналітик Олег Жданов заявив в ефірі ТСН.
“Зараз – кульмінація так званої “битви за Донбас”. До цього були, як то кажуть, квіточки, а зараз пішли ягідки. Така інтенсивна війна може тривати ще тиждень, не більше, я думаю. Тому що на більше резервів у Росії немає. А далі настає оперативна пауза – так це називають військові, а загалом це буде позиційна війна. Тобто трохи вщухне інтенсивність бойових дій, і кожна зі сторін буде намагатися якнайшвидше сформувати і підготувати резерви для відправки на фронт “, – сказав Олег Жданов.

Після позиційної паузи, пояснив військовий експерт, настане наступний етап війни. Це буде або відновлення наступу російських військ, якщо вони першими сформують резерви, або ЗСУ перейдуть до масштабного контрнаступу, якщо будуть готові і матимуть наступальне угруповання, сформоване на базі західних зразків озброєння.
“Але за цей тиждень нам треба ще завершити оборонну операцію. І тут ситуація може дуже сильно змінюватися як на користь Збройних сил України, так і Збройних сил РФ. А потім піде позиційна війна, обмін ударами, невеличкі атаки окремих позицій. Але загалом фронт буде більш-менш стабільним. Інтенсивність бойових дій трохи зменшиться “, – підсумував Олег Жданов.

Більше – у прямій мові військового експерта Олега Жданова в ефірі “Єдиного інформаційного марафону”.Adblock
detector