Юрій Горбунов розповів про ставлення до Потапа, Монатіка, які під час війни за кордоном - Новини Ю

Юрій Горбунов розповів про ставлення до Потапа, Монатіка, які під час війни за кордоном

15.05.2022   15:14    2141

Українське суспільство розділились на тих, хто залишились в Україні та тих, хто покинув рідну країну через війну.

Юрій Горбунов став одним з тих зірок, які перебувають в Україні та займається волонтерством та допомогою військовим. Проте чоловік не засуджує тих, які не є в Україні.

Одними з таких є зіркові куми ведучого – Потап та Настя Каменських. Проте навіть за кордоном вони допомагають Україні.

“Олексій з Настею виїхали на тиждень раніше, поїхали у своїх справах і там залишилися. Є ще артисти. Я не маю права нікого звинувачувати – хто виїхав, хто є за кордоном. Знаю про Льошу, скільки він багато робить там, залишаючись за кордоном, для українців. Те саме і Діма Монатік, те саме й Бабкін. Влаштовуючи благодійні концерти, перераховуючи кошти. Я не знаю, можливо їм би не вдалося, залишаючись тут, якось допомагати фронту і Україні. Можливо, там в них є більше можливості це зробити. Дуже багато є людей, які перебувають в Україні і нічого не роблять, в тому числі й чоловіки. А є такі, хто за кордоном і допомагають, і волонтерять, збирають кошти, передають їх сюди”, – пояснив Юрій.
Також чоловік вважає, що чоловіків, які за гроші – 10 тисяч доларів – прагнуть виїхати за кордон краще відпустити. Адже, якщо вони готові покинути рідну країну, то він не буде її захищати.

“Не пускати їх, на мій погляд, це теж неправильно. Тому що якщо він за бабки хоче виїхати, то він на фронт не піде. Він шукатиме різні варіанти як зробити так, щоб не піти, навіть якщо йому прийде повістка. Тому, якщо в тебе є 10 тисяч доларів, щоб виїхати за кордон. То випустіть його. Візьміть з нього 30 тисяч доларів, надішліть ці гроші на ЗСУ. Але потім, коли він захоче повернутися, а він захоче повернутися, тому що він ці гроші заробляє в Україні, – 50 тисяч доларів на відбудову України. Я вас запевняю, це було би правильніше, ніж кричати ми вас нікого не випустимо”, – сказав Горбунов.


Adblock
detector