Які овочі можна заморожувати на зиму - Новини Ю

Які овочі можна заморожувати на зиму

19.05.2022   19:37    935

Заморозка овочів – це швидкий спосіб заготовок на зиму. Продукти зберігають максимальну кількість корисних речовин, але всі овочі для цього підходять.

Найкращими для заморозки будуть морква, буряк, солодкий перець, зелена квасоля, баклажани, кабачки та цукіні, цибуля-порей, зелений горошок.


Як заморожувати зелень на зиму

В якості тари для заморозки зеленої цибулі на зиму ви можете використовувати харчові контейнери;

Для заморозки відмінно підходить найсвіжіший зелена цибуля з молодими пір’їнками (краще брати цибулю, у якого не засохли кінчики пір’я). Цибулю очистіть, ретельно промийте під проточною водою, видаліть мляві частини (якщо вони є). Викладіть на друшляк, щоб стекла вода. Наріжте цибулю маленькими кільцями.
У частину пластикових контейнерів або пакетів для заморозки, намагаючись сильно не набивати, складіть нарізані зелені пір’я, а що залишилися контейнери або пакети для заморозки наповніть нарізаною білою частиною цибулі. Щільно закрийте і відправте в морозилку.

Як заморожувати редис на зиму

Краще брати молоді і ніжні редиски, невеликого розміру. Видаляємо у редисок листочки і корінці, добре промиваємо і просушуємо на паперових рушниках. Плоди з гниллю і плямами взагалі краще не заморожувати. Потім редис нарізаємо на тонкі кружечки і розкладаємо по пакетиках.

Відразу редис не можна класти в морозилку, оскільки сік, що виділяється зі зрізу редису, перетвориться в лід, який потім розтане і перетвориться в воду. Порізаний редис розкладаємо по тарілці, відправляємо в морозилку на 15 хвилин і при температурі близько мінус 40 градусів.

Потім редис виймаємо, розкладаємо по пакетиках і поміщаємо в морозилку вже на постійне зберігання. Але навіть при такому способі зберігання редис краще не зберігати більше ніж три місяці.

Як заморозити петрушку на зиму

Дрібно нарізати листочки, зсипати в пакет і заморозити. Завжди можна дістати скільки потрібно, не розморожуючи всю упаковку. Найбільш практичний – заморозити петрушку кубиками, у формочках для льоду. А найшвидший – заморозка зелені пучком.

chasdiy.orgAdblock
detector