Як позбутися набряків та вивести зайву рідину з організму? - Новини Ю

Як позбутися набряків та вивести зайву рідину з організму?

27.05.2022   12:49    1411

Часто можна почути, що кожному з нас потрібно споживати 2 літри води на день та постійно нагадують про так званий «водний баланс». А як же бути з тим, коли вода затримується в організмі?

Спочатку потрібно розібратись в причинах, чому ж рідина затримується в організмі? Перша причина – це водно-сольовий баланс в організмі. Продукти, що в собі містять велику концентрацію солі практично притягують до себе й воду. Друга причина – харчування. Надлишок вуглеводів теж впливає на набряки та воду в організмі, тому варто пам’ятати про баланс. У жінок причиною затримки рідини в організмі може стати також менструальний цикл. Це пов’язано з постійним коливанням гормонів. Також є ряд інших причин, що пов’язані зі здоров’ям людини. Як же позбутись надлишкової води?

Перш за все, щоб позбутися набряків та затримки рідини в організмі, необхідно переглянути свій раціон. Споживайте менше солоних продуктів, включіть у раціон більше овочів та збалансуйте власне харчування. Дізнайтесь про власну норму води, адже, як не дивно, навіть при надлишку обмежувати себе не варто. Забудьте про газовані та солодкі напої. Додайте в раціон: селеру, лимон, петрушку, яблучний оцет, журавлину, вівсяну крупу, імбир , темний рис, капусту, огірки та горіхи. Щоб позбутись видимих наслідків затримки води в організмі, додайте спорту, масажі, відвідуйте сауну чи баню — тоді зайва рідина швидше вийде з тілом із потом та токсинами. Якщо важко перебувати в бані, хорошою заміною стане гаряча ванна на ніч. Обмежте споживання алкоголю та попіклуйтесь про власний сон і пам’ятайте, ваша краса у ваших руках!


Adblock
detector