Хлої Кардашьян отримала порцію критики за зміну зовнішності - Новини Ю

Хлої Кардашьян отримала порцію критики за зміну зовнішності

20.05.2022   14:30    801

Зірка реаліті-шоу піддалася критиці з боку клавішників через її “косметичну хірургію”, а тролі націлилися на її “наповнювачі для губ” в недавньому знімку з Керрі Вашингтон.

Хлої Кардашян зіткнулася з серйозною негативною реакцією на свої губи в недавньому знімку.

Наплив ненависних коментарів послідував після того, як вона опублікувала нову милу фотографію разом зі своєю мамою, Кріс Дженнер і актрисою Керрі Вашингтон.

Протягом усього шляху до слави Хлоя продовжувала заперечувати, що робила будь-які косметичні операції.

Хлої Кардашьян

Тим не менш, її остання фотографія показала, що зірка реаліті-шоу стала об’єктом образ з боку невпечатаних шанувальників, які стверджують, що її наповнювачі для губ, за чутками, «настільки погані».
На знімку вона надуває губи поруч з голлівудською актрисою в синьому топі і величезних сонцезахисних окулярах.

Керрі ніжно посміхнулася об’єктиву в золотій сукні з волоссям, зібраними в хвіст, в той час як Кріс одягла свій класичний чорний костюм.
Зірка скандалу підписала фотографію: “Кличте мене Керрі Кардашьян”, відзначивши своїх друзів і додавши кілька сердечок.

Один невпечатаний фанат твітував: “Губи Хлої виглядають тут так погано. Той факт, що вона досі заперечує, що у неї були наповнювачі для губ, — це щось на зразок жарту”.

Другий прокоментував: “О, дівчина Хлоя, ти повинен заспокоїтись на філерах”, а третій додав: “я пристрасно ненавиджу ін’єкції губ Хлої”.

Четвертий пожартував: “Хтось повинен посадити цю жінку і сказати їй, що вона така красива, яка вона є. Їй не потрібно, щоб все це вливалося в її губи. У будь-якому випадку, в наші дні це так не в моді”.Adblock
detector