Врятували від війни 11 коней: на Тернопільщину переїхала школа верхової їзди з Луганської області (Фото, відео) - Новини Ю

Врятували від війни 11 коней: на Тернопільщину переїхала школа верхової їзди з Луганської області (Фото, відео)

27.05.2022   21:46    523


7days-ua.com

Від війни, яку розв’язала в Україні Росія, зі східних областей нашої країни виїжджали люди й рятували своїх тварин. 11 коней перевезли з Кремінної Луганської області, де працювала школа верхової їзди, на Тернопільщину.

Про цю школу, яка оселилася на Борщівщині Тернопільської області, розповіло Суспільне.
За словами організатора школи Бориса Семиволоса, разом з сином вони перевезли сюди одинадцять коней. Оселилися у Борщівській громаді і вчать їздити верхи місцевих жителів.

На тренування у місцевий парк прийшли півтора десятка борщів’ян. Тринадцятирічна Діана Гуска спробувала осідлати коня. Їй допоміг тренер Борис Семиволос. У школі верхової їзди дівчина займається третій тиждень.
“Я навчилася стійки в стремені і в сідлі. Умію робити паралельну планку і підвисання”, – каже Діана Гуска.

Одинадцятирічний Віктор Солтис на тренування прийшов удруге. Коня для занять вибрав сам.

“Козак – найкращий кінь, він добрий. На ньому втримаєшся, він нікого ніколи не скидає, не нападає, не кусає”, – каже Віктор Солтис.

Школа верхової їзди у Кремінній працювала 7 років, – розповідає Борис Семиволос. Коли почалась повномасштабна війна – довелося залишити рідне місто, щоб урятувати коней.Adblock
detector