Вісцеральний жир: 3 напої «найімовірніше» сприяють накопиченню жиру на животі - Новини Ю

Вісцеральний жир: 3 напої «найімовірніше» сприяють накопиченню жиру на животі

17.05.2022   11:20    1925

Вісцеральний жир широко поширений через зростаючу поширеність шкідливих харчових звичок, але є свідчення того, що наші звички пиття можуть однаково впливати на розподіл жиру. Згідно з новим дослідженням, деякі алкогольні напої можуть нести більший ризик збільшення вісцерального жиру, ніж інші.

Вісцеральний жир, який включає зберігання ліпідів в середній частині тіла, несе в собі кілька ризиків для здоров’я. Він не тільки покриває внутрішні органи, а й виділяє токсичні хімічні речовини в кровотік, які викликають уповільнене запалення. Згідно з недавнім дослідженням, три алкогольні напої пов’язані з вищим ризиком захворювання.

Існує велика кількість біологічних факторів та факторів навколишнього середовища, які, як відомо, сприяють надмірній вазі, але загальновідомим винуватцем є алкоголь.

Читайте також:  Чим корисний і шкідливий шоколад, кому його не можна і чи небезпечний білий наліт на ньому

Згідно з недавнім дослідженням, пиво та спиртні напої найчастіше призводять до збільшення ваги в області живота. Вживання вина, з іншого боку, не було пов’язане з цим захворюванням, а натомість, згідно з отриманими даними, захищало від нього.
Дослідження проводилося з використанням набору даних про зріст, вагу та зразки крові.

Вони були зібрані з великомасштабної лонгітюдної бази даних, в якій повідомлялося про демографічні фактори, алкоголь та спосіб життя дорослих у віці від 40 до 79 років у Великій Британії.

Команда визначила пиво та спиртні напої як найгірших винуватців, але попередні дослідження показали, що солодкі алкогольні напої є третім винуватцем.

Читайте також:  Проти вісцерального жиру: названо дешевий овоч для схуднення та здоров’я

Це пов’язано з тим, що продукти з високим вмістом простих цукрів зазвичай також містять більше калорій, які автоматично відкладаються у вигляді зайвого жиру в організмі.
Таким чином, солодкі напої швидко призводять до збільшення ваги, яка часто закінчується в області живота.

Майкл Дженсен, експерт з ендокринології та дослідник ожиріння з клініки Майо, який не брав участь у дослідженні, пояснив:
«Загалом споживання алкоголю пов’язане зі збільшенням талії, тому що коли ви п’єте алкоголь, печінка спалює алкоголь замість жиру».Adblock
detector