Війська РФ вуличними боями рвуться в центр Сєвєродонецька. В місті стоїть трупний запах від мертвих окупантів - Гайдай (Відео) - Новини Ю

Війська РФ вуличними боями рвуться в центр Сєвєродонецька. В місті стоїть трупний запах від мертвих окупантів – Гайдай (Відео)

30.05.2022   16:21    1358


7days-ua.com

Сєвєродонецьк під постійними потужними обстрілами військ РФ. Фото – Фейсбук Cергія Гайдая

Російські окупанти намагаються прорвати оборону Сєвєродонецька, але українські військові ведуть запеклий опір ворогу вже в межах міста.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.
“Ворог просувається все ж таки всередину міста… Бої зараз дуже запеклі. Вони відбувається в Сєвєродонецьку”, – заявив Гайдай.

За його словами, від ранку 30 травня у Сєвєродонецьку тривають запеклі вуличні бої – ЗСУ не пропускають ворога в центр міста. Навколо Сєвєродонецька стоїть стійкий трупний запах, бо російські окупанти своїх загиблих не забирають. Тактику ж російські окупанти застосовують для наступу на Сєвєродонецьк постійно однакову.

“Обстрілюють по кілька годин, потім ідуть в наступ. Гинуть. Далі знову обстрілюють. І так постійно, поки не протискають десь нашу оборону… Зараз на всіх околицях Сєвєродонецька стійкий трупний запах, тому що вони не забирають свої трупи”, – сказав про російські війська Сергій Гайдай.

 

Нагадаємо, за ранковим повідомленням Генштабу ЗСУ, війська РФ намагаються закріпитись у Сєвєродонецьку, прориваючись туди з північно-східних та південно-східних околиць міста.Adblock
detector