Вчені пояснили, як за язиком визначити стан внутрішніх органів - Новини Ю

Вчені пояснили, як за язиком визначити стан внутрішніх органів

20.05.2022   09:20    601

Американські вчені розповіли про те, як за язиком та станом ротової порожнини визначити здоров’я печінки та інших органів.

За даними досліджень, неміцні зуби і хворі ясна говорять про деменцію і недоумство. Почервоніння та сухість язика, низька рухливість та оніміння органу говорять про хвороби головного мозку.

Брудно-сірий наліт на язиці вказує на проблеми із шлунково-кишковим трактом. Дрібні виразки на цьому органі свідчать про майбутню хворобу кишечника. Також описані симптоми говорять про такі хвороби, як тонзиліт, фарингіт, та про порушення водно-сольового балансу.

Густий білий наліт на середині язика говорить про дисбактеріоз та наявність паразитів. Поганий стан нирок та печінки відображають запалення задньої частини та кореня органу. Також симптомом хворої печінки є жовтий чи коричневий наліт на язиці.

Про патології кровоносної системи говорить яскраво-червоний або червоний колір язика. Водночас, синій колір цього органу свідчить про порушення роботи легень.
Лікар-дерматолог Тетяна Баллірано розповіла, які кола під очима говорять про наявність захворювань в організмі.

Медик зазначила, що перш ніж прибирати синці під очима, потрібно з’ясувати джерело їхньої появи. Баллірано підкреслила, що яскраві фіолетові кола під очима можуть бути генетичною схильністю, вони зустрічаються у людей із тонкою та білою шкірою. Темні коричневі кола можуть бути зумовлені особливостями пігментації. Іноді колір синців під очима посилюють шкідливі звички.Adblock
detector