Вчені назвали найкращій засіб для очищення печінки - Новини Ю

Вчені назвали найкращій засіб для очищення печінки

15.05.2022   19:10    3404

Цілюща сила і незаперечні очищувальні властивості кульбаби доведені ще з давніх часів.

Зацікавлені можуть зазирнути в арабські документи 10-го століття, у валлійські рукописи 13-го століття та в англійську енциклопедичну літературу про трави 16-го та 17-го століття – таким чином вони дізнаються, наскільки особливо корисною вважалася непоказна рослина.


Завдяки зусиллям народних цілителів, лікувальне застосування кульбаби стало добре відомим.

Підпішіться на наc в Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Кульбаба містить: інозит, холін, цериловий спирт, лактосерол (у молочному соці), маніт, каучук, дубильні речовини, сапоніни, органічні кислоти та слизові речовини, тритерпени (тараксерол, тараксестерол та псевдотраксастер).
Використовувати можна всі частини кульбаби, незважаючи на те, що варять чай або роблять настойку з його кореня. Він сприяє збільшенню секреції та виділенню сечі і діє як легкий засіб, що очищає.

У Європі проведено багато наукових експериментів, які підтверджують народне повір’я, що рослина справді лікує захворювання, що руйнують печінку.

Користь чаю з кульбаби

Чай з кульбаби: дієвий спосіб очистити печінку

Кульбаба впливає двома способами: вона сприяє утворенню жовчного соку і видаляє з організму зайву рідину, утворену набряклими аномаліями, що виникають в результаті навантаження печінки. Його вважають виключно корисним у випадках збільшення печінки та при гепатиті А, навіть коли пацієнти – маленькі діти.

Д-р Суінберн Клаймер пише: “Кульбаба надає сприятливий вплив на жовчний міхур, усуває обструкцію печінки та селезінки. Добре використовувати щойно зібрані зелені частини рослини, незалежно від того, чи буде використовуватися у вигляді настойки або вливатися, ефект буде відчутно позитивним. ..”.

Інший дослідник – Грийв, вказує, що рослина сприятливо впливає при ускладненнях гепатиту у людей, які довго перебувають у місцевості з теплим кліматом. Кульбаба допоможе у вигляді чаю, треба додати в нього кілька листків щавлю і приймати щодня протягом декількох місяців.

Заварений з кульбаби чай також допомагає печінці та жовчному міхуру в їх життєво важливій ролі з переробки жирів та полегшує процес детоксикації у всьому організмі. У поєднанні з соком крессона і дієтою без цукру і крохмалю або без м’яса, кульбаба надає сприятливий вплив на всю нервову систему і всі внутрішні органи.

Регулярно прийом чаю з кульбаби може стати важливим доповненням до лікування, що проводиться. Найкраще вживати напій у теплому вигляді.Adblock
detector