Український суперфуд: чому жінкам потрібно їсти сало - Новини Ю

Український суперфуд: чому жінкам потрібно їсти сало

27.05.2022   19:40    1628

Сало є не тільки справжнім українським продуктом, а ще й джерелом цінних жирних кислот. Найвідоміший українскьий дієтолог Наталя Самойленко запевняє: якщо ви не вживаєте сало по тій причині, що боїтесь надлишу поганого холестирину, то спокійно можете діставати продукт з морозильника. Побоювання, ніби з салом в організм надходить значна кількість холестерину, занадто перебільшені та навіть невірні. При споживанні 20-30 грамів сала в день (рекомендована кількість) в організм потрапляє 30 мг холестерину.

 

Для людей з нормальним здоров`ям допустима денна доза холестерину є 300 мг, а для тих, хто пережив інфаркт або інсульт — до 200 мг. Тобто вживання 30 грамів сала в день не тільки не підвищить рівень холестерину, а навпаки, спалюватиме його.

У якому вигляді вживати сало?

Найкраще вживати в солоному або ж маринованому вигляді, так як інші варіанти приготування як копчення, смаження не принесуть користі для вашого здоров’я.

Корисні властивості сала:

Містить в собі вітаміни: А, В1, В2, В3, В6, В12, D, E й мінерали: кальцій, магній, цинк, залізо, фосфор, селен та інші.
Незамінні Омега-3 поліненасичені жирні кислоти, потрібні для утворення оболонок довкола нейронів і протидії запальним процесам.

Містить холін — це вітамін B-комплексу, який бере участь у метаболізмі, що відіграє важливу роль в обміні жирів.

Лецитин, що міститься у салі, сприятливо впливає на судини і клітинні мембрани, зміцнює їх та робить більш еластичними.

Містить арахідонову кислоту, і, оскільки організм людини не синтезує її в достатній кількості для покриття її потреби, її потрібно вживати з їжею
Для того щоб отримати максимум користі при вживанні сала, потрібно пам’ятати, що тільки помірне споживання сала принесе користь. Їжте його вранці або ж в обід, саме о цій порі крім корисних речовин, ваш організм отримає потужне енергетичне підживлення.

Якщо ви маєте проблеми з серцево-судинними захворюваннями, потрібно відмовитись від соленого сала, вживайте в невеликих кількостях свіже або ж свіжо морожене за рекомендацією вашого лікаря.Adblock
detector