Український генерал: "Путін пішов ва-банк" (Відео) - Новости Ю

Український генерал: «Путін пішов ва-банк» (Відео)

12.05.2022   00:33    406


7days-ua.com

У війні проти України Президент РФ не відмовився від ідеї застосування тактичної ядерної зброї. Намір натиснути на “червону кнопку” у Путіна зростає. Західні союзники України про це знають і досягли прогресу у протидії ядерній Росії.


Про це заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України у 2006-2010 роках генерал армії Ігор Романенко заявив в ефірі телеканалу “Україна 24.
Український генерал відзначив: намір застосування тактичної ядерної зброї проти України у Путіна зростає з 2014 року.

“Він майже готовий, хоча розуміє, що це може дуже багатьма наслідками обернутися, причому не тільки для Росії, а й безпосередньо для його родини, його дітей… В 2014 році після захоплення Росією Криму, як заявив Путін, він приймав рішення застосувати тактичну ядерну зброю, якщо за Україну вступляться країни НАТО. В голові Путіна це є. І він своїм життям і керуванням Росією показує, що такий намір є. Питання в тому, як це нейтралізувати”, – сказав Романенко.

Український генерал підкреслив, що західні союзники України за останні два місяці досягли значного прогресу у протидії ядерній Росії.

«Принципове міжнародне рішення вже прийнято, що Путін пішов ва-банк і повинен відповідати за це повною мірою… Тут є відповідний прогрес. Ми пам’ятаємо, що місяць-півтора тому головною метою саміту НАТО було не втягнути у війну країни Альянсу, щоб це не переросло в ядерну війну. А тепер країни Заходу, набравшись мужності в України, відповідають Путіну: ти лякалки маєш, ми про них знаємо, але й ти знай, що ми цього не допустимо. І це зовсім інша основа для подальших дій України та Заходу. І це добре», — сказав генерал Романенко.


Adblock
detector