Україна здобула тріумфальну перемогу у "Євробаченні-2022" (Таблиці, Відео) - Новини Ю

Україна здобула тріумфальну перемогу у “Євробаченні-2022” (Таблиці, Відео)

17.05.2022   01:35    395


7days-ua.com

“Євробачення-2023” буде в Україні.

Перемогу на цьогорічному пісенному конкурсі тріумфально здобув український гурт Kalush Orchestra.

Після виконання у фіналі пісні “Стефанія” лідер гурту закликав допомогти Маріуполю і “Азовсталі”. Такі слова могли бути сприйняті як політична заява, що категорично заборонено правилами конкурсу. Організатори “Євробачення” представників України не дискваліфікували, заявивши про гуманітарний, а не політичний характер заяви. Гурт Kalush Orchestra підтримували й самі конкурсанти, чимало з яких на сцену виходили зі знаками кольорів прапора України.

Після підрахунку голосів професійного журі Україна зі 192-балами була четвертою в турнірній таблиці серед 25-ти учасників.

За результатами голосування глядачів виявилось, що Україна отримала максимальну кількість балів – по 12 – від глядачів 28-ми країн. Загальна кількість балів конкурсанта від України склала 631 бал.

Так Україна стала переможцем “Євробачення-2022” в Турині з перевагою у 165 балів над володарем другого місця – представником Великобританії.

Гурт Kalush Orchestra із перемогою відразу ж привітав президент України, наголосивши, що Україна перемагатиме й надалі і не тільки в пісенних конкурсах. Євробачення-2023 в Україні, на думку Володимира Зеленського, має відбутись у звільненому Маріуполі.

Більше подробиць про тріумфальну перемогу України на Євробаченні-2022 в Турині – у сюжеті 5 каналу.Adblock
detector