Україна веде спецоперацію з порятунку оборонців "Азовсталі": є перші врятовані (Відео) - Новини Ю

Україна веде спецоперацію з порятунку оборонців “Азовсталі”: є перші врятовані (Відео)

17.05.2022   11:40    752


7days-ua.com

Українським спецслужбам і військовим вдалося евакуювати з Маріуполя 264 бійці.

Про початок спецоперації на початку доби 17 травня заявили Генштаб ЗСУ, Міністерство оборони України, ГУР Мінобоборони України. Дані про початок вивезення українських бійців з “Азовсталі” підтвердило й інформагентство Reuters.

Як ідеться в повідомленнях українських силових структур, 53 важко поранених українських захисники “Азовсталі” доправлені в лікарню Новоазовська. 211 українських військових в Оленівці на Донеччині мають бути передані Україні шляхом обміну.

“Спільно ГУР Міноборони, ЗСУ, Національна Гвардія, Прикордонна служба розпочали операцію з порятунку заблокованих на території комбінату “Азовсталь” оборонців Маріуполя. 16 травня з «”Азовсталі” до медичного закладу у Новоазовську евакуйовано 53 важко поранених для надання медичної допомоги. Ще 211 осіб через гуманітарний коридор були доставлені в Оленівку. Для подальшого повернення їх додому буде здійснено процедуру обміну. Щодо оборонців, які все ще залишаються на території “Азовсталь”, спільними зусиллями вище названих відомств проводяться заходи з порятунку”, – заявила заступник міністра оборони України Ганна Маляр.Adblock
detector