Україна створила прецедент: Всесвітній економічний форум у Давосі вперше за 35 років почався без Росії (Відео) - Новини Ю

Україна створила прецедент: Всесвітній економічний форум у Давосі вперше за 35 років почався без Росії (Відео)

24.05.2022   23:12    344


7days-ua.com

Як повідомляють Факти ICTV, у приміщенні, де раніше був “російський дім”, тепер розміщені свідчення злочинів армії Росії у війні проти України.Україна створила прецедент своєю героїчною обороною проти російського вторгненні і єднанням світу навколо демократичних цінностей. Тепер світ має створити прецедент – діяти санкціями проти РФ на випередження.
Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час відеовиступу на відкритті Всесвітнього економічного форуму в Давосі, повідомляє сайт глави української держави.

“Це має бути такий прецедент санкційного тиску, який ще десятиліттями переконливо працюватиме на підтримання миру”, – звернувся Зеленський до учасників форуму в Давосі з закликом запровадження проти Росії повного нафтового ембарго.

Вперше за 35 років проведення Всесвітнього форуму у Давосі цього разу серед 2,5 тисяч його учасників не було представників Росії.

Більше подробиць про відкриття Всесвітнього економічного форуму в Давосі – у відео Фактів ICTV.Adblock
detector