У Придністров'ї провалилась мобілізація рф - Новини Ю

У Придністров’ї провалилась мобілізація рф

26.05.2022   07:08    1472

Контрольована рф “Придністровська Молдавська Республіка” провалила чергове завдання кремля і не змогла провести мобілізацію, інформує Defense Express.

Причина невдачі вкрай банальна – чоловіче населення Придністров’я, яке підпадало під неї, просто виїхало з “ПМР”. Також “влада” “республіки” скасувала червоний рівень терористичної загрози та встановила жовтий, повідомляє оперативне командування “Південь” у своєму зведенні.


Зазначимо, що ще 22 травня рф у “ПМР” відверто “брязкала зброєю” та провела перевірку наявних сил з місцевого населення та тримає власну оперативну групу військ у підвищеному ступені бойової готовності. Водночас всі ці плани почали відверто сипатись через реальний стан справ.
Зокрема так і не був відновлений військовий аеродром у Тирасполі. Причина – відсутність необхідної техніки. При цьому вона роками “існувала на папері”, а на її утримання та ремонт Кремль виділяв кошти.

Таким чином, скоріш за все, будь-які плани рф зробити з Придністров’я точку напруження, яка буде відтягувати значні сили ЗСУ – не вдалось. Але, як повідомляє оперативне командування “Південь”, “з нашого боку відповідна ділянка кордону надійно захищена, моніторинг ситуації пильний та системний”.Adblock
detector